Будівництво ЖК «Велика Британія» у вересні 2021 року

Нoвa інфoрмaція від Кoрпoрaції Нeруxoмoсті РІEЛ прo стaн будівництвa житлoвoгo кoмплeксу «Вeликa Бритaнія» в целях усіx, xтo слідкує зa eтaпaми звeдeння oб'єктa. Як дізнaвся пoртaл site, у вeрeсні тeпeрішньoгo рoку фaxівці працюють по-над облаштуванням плити перекриття 8-го поверху та муруванням стін і міжкімнатних перегородок держи 3-му. 

Також после словами керівника проєкту будівництва Олега Мельника, у другій секції об'єкта перейшли вплоть до робіт з тинькування у місцях загального користування (МЗК). Паралельно із цим тривають фасадні роботи. 

Відомо, що у першій секції комплексу вже завершили тинькування внутрішніх стін та триває облаштування огороджень возьми балконах. 

Будівельні роботи у ЖК «Велика Британія» у вересні 2021 року

Що стосується другої секції будинку № 1 сьомої черги ЖК «Велика Британія», ведь наразі тут триває облаштування вертикалу 13-го поверху та мурування зовнішніх стін і міжкімнатних перегородок в 8-му. 

У сервісному відділі також повідомили, що в третій секції будівельники завершили роботи з облаштування покрівлі, дощової каналізації та гідроізоляції стін. Наразі на) этом месте триває монтаж віконних конструкцій. 

Блуминг будівництва ЖК «Велика Британія» 

Якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію як оборона перебіг будівництва, так і умови реалізації квартир, звертайтеся после консультантів відділу продажу следовать телефоном:  +38 (032) 294 98 61.

Також мало-: неграмотный забувайте долучатися до обговорення проєкту для  форумі ЖК «Велика Британія», -де завжди можна знайти більше актуальних новин від забудовника та ознайомитися з відгуками інвесторів. 

Земля від Корпорації Нерухомості РІЕЛ

Комментарии запрещены.