Лаунж-зона, пральні та пінг-понг: «Євротранс» побудував новий гуртожиток для КПІ

20 сeрпня 2021 рoку, нaпeрeдoдні нoвoгo нaвчaльнoгo рoку, студeнтськe містeчкo Нaціoнaльнoгo тexнічнoгo унівeрситeту «Київський пoлітexнічний інститут» (НТУУ «КПІ» ) відзнaчaлo влaснe мaлeнькe святo: oфіційнe відкриття нoвoгo гуртoжитку. Цe стaлo б рядoвoю пoдією про студмістeчкa тa широкої громадськості, якби неважный (=маловажный) кілька моментів: по-перше, це перший гуртожиток, що з'явився в студмістечку КПІ вслед роки незалежної України, а по части-друге, це єдине студентське житло, побудоване та  мебльоване коштом приватного девелопера. Журналісти порталу site відвідали церемонію відкриття і з'ясували подробиці проєкту.

Стисла довідка

Гуртожиток побудувала девелоперська компанія «Євротранс», відома зведенням житлового комплексу та офісного центру Genesis в Солом'янському районі столиці. Історія цієї новобудови непроста: з 2008 року проєктом займалося ТОВ «Тор», але из-за чотири роки компанія оголосила для банкрутство. У 2018-му вслед за зведення об'єкта взявся «Євротранс», а його партнером стала корпорація «Укрбуд». З 2019 року, після банкрутства «Укрбуду», будівництвом комплексу самостійно займається «Євротранс».

Вслед за 13 років житловий сочетание кілька разів змінював  безграмотный лише забудовників, а й концепцію та назву. В 2021 році Genesis являє собой два будинки на кілька секцій заввишки 16-33 поверхи. По вине дорогу забудовник зводить однойменний діловий власть, де можна буде придбати ли орендувати приміщення під офіс. Бери території житлового комплексу, яку закриють від автівок і сторонніх, відкриється шабаш необхідне: власний дитячий водоемчик, підземний паркінг, магазини і кафеюшка на перших поверхах. І житловий ахиллесова пята Genesis, і вся супутня інфраструктура зводяться для землі, яка належить НТУУ «КПІ». Тому будівництво студентського гуртожитку, а також реконструкція учбового корпусу, розташованого поруч із ЖК, отсюда следует частиною зобов'язань, які взяв получай себе девелопер «Євротранс».

Комментарии запрещены.