Що таке майстер-спальня? Розбираємося на прикладі

У 2021 рoці вітчизняний ринoк нeруxoмoсті aктивнo рoзвивaється, й нa ньoму рeгулярнo виникaють різні трeнди. Журнaлісти пoртaлу site прoдoвжують знaйoмити свoїx читaчів із нoвими тeндeнціями сфери первинної нерухомості. У даній статті розберемо, що таке майстер-сексопильня, звідки прийшов цей тренд і в яких столичних новобудовах можна зустріти планування з майстер-спальнями.

Майстер-сексодром: що це значить?

Вперше поняття master bedroom з'явилося в Америці в XVII столітті, та лише сторіччя в соответствии с тому воно мігрувало впредь до Західної Європи. Цим терміном позначали спальню во (избежание глави сімейства і його дружини. Оскільки господарям будинку було нескромно з'являтися перед прислугою та іншими членами сім'ї в неналежному вигляді, в їхній спальні облаштовували окрему гардеробну і туалетну кімнату. Великі спальні на господарів ставали все більш популярними в кінці 1900-х: у Штатах з'явилося центральне опалення, і и старый и малый більше людей могло дозволити собі опалювати простору кімнату.

Майстер-сексопильня, яку також називають головною спальнею, — це кімната, яка включає в себя кілька зон: безпосередньо спальне місце, гардеробну, окремий санвузол, в який передбачений вхід тільки з цієї спальні, а також лоджію альбо балкон. Зазвичай головна спальная в квартирі або будинку одна.

Комментарии запрещены.