Як вибрати планування квартири: поради від забудовника

Купівля нeруxoмoсті в більшoсті випaдків є нaйбільшим мaтeріaльним придбaнням в нaшoму житті. Тoму дo її вибoру слід пoстaвитися мaксимaльнo відпoвідaльнo. Щoб з'ясувaти, нa які мoмeнти трeбa звeрнути увaгу під чaс вибoру плaнувaння квaртири, журнaлісти пoртaлу site звeрнулися дo прeдстaвниці будівeльнoї кoмпaнії «Буд Сіті Development Group» Вaлeрії Чeрнявськoї. Рaзoм ми склaли пeрeлік oснoвниx пoрaд, щo стaнуть у нaгoді кoжнoму інвeстoру.

Обирайте з точки зору ергономіки

Ергономіка — бездна премудрости, що відповідає за найбільш комфортну взаємодію людей із зовнішнім середовищем. Звідси випливає, що ергономічні планування — такі, в яких людина відчуває себя максимально комфортно та може ефективно функціонувати. Наприклад, якщо ви неважный (=маловажный) можете запросити додому гостей, тому що у вы маленька кухня, або навіть вдень змушені вмикати світло, ибо не вистачає сонячного світла — це означає, що з ергономікою вашої квартири щось пішло невыгодный так. Це, на какая досада, не виправиш косметичним ремонтом, тому важливо з особливою увагою підходити после вибору планування на початковому етапі.

«Ідеальне планування — для того кожного своє, — вклеивать представниця будівельної компанії «Буд Сіті Development Group» Валерія Чернявська. — Наприклад, родині з дитиною если незатишно в квартирі-студії, а центр для однієї людини це оптимальний варіант. Щоб кожен міг вибрати комфортне житло, ми передбачили в нашому ЖК «Голосіївська углубление» більше 20 планувань. Я раджу під минута вибору квартири звертати увагу нате геометрію кімнат і наявність нефункціонального простору». 

Геометрія кімнат повинна бути правильною, стверджує експертка: чим більше скошених і заокруглених стін, тим довше ви будете ламати голову по-над дизайном і меблюванням. Нефункціональні приміщення — це головним чином передпокій. Його площа повинна складати приставки не- більше 18% загальної площі квартири. Також у передпокої обов'язково має бути місце интересах об'ємної шафи. Дуже добре, якщо передбачено місце во (избежание гардеробної — це заощадить вас гроші на купівлі шафи-отделение. Орієнтовна вартість погонного метра шафи-отделение становить 15-17 тис. грн, а наповнення гардеробної — від 11 тис. грн.

Обираючи площу квартири, слід орієнтуватися насамперед получи власний комфорт і гаманець. Однак є мінімум, зафіксований у Державних будівельних нормах «Житлові будинки», й цим можна скористатися як точкою відліку. Яко, площа загальної кімнати в однокімнатній квартирі повинна бути безграмотный меншою 15 кв. м, в інших квартирах — невыгодный менше 17 кв. м. Мінімальна площа спальні получи и распишись одну особу складає 10 кв. м, бери дві — 14 кв. м. Мінімальна площа кухні в однокімнатній квартирі становить 7 кв. м, у двох- та більше кімнатних — 8 кв. м. Суміщені санвузли повинні бути приставки не- меншими за 3,8 кв. м. Масштабность підсобних приміщень квартир має бути никак не менше: кухні — 1,8 м; передпокою — 1,5 м; коридорів, що ведуть вплоть до житлових кімнат — 1,1 м. 

Комментарии запрещены.