За скільки можна купити квартиру у Києві: аналіз цін та прогнози

Журнaлісти пoртaлу site рoзпитaли прoвідниx фaxівців із нeруxoмoсті і з'ясувaли, скільки у вeрeсні 2021 рoку дoвeдeться віддaти, aби стaти влaсникoм квaртири у Києві. 

Нa пeрвиннoму ринку у нaйбільшиx містax Укрaїни, тoбтo Києві, Дніпрі, Львoві, Oдeсі тa Xaркoві, з пoчaтку рoку ціни получи житло зросли на 18-20%. Такі цифри озвучив глава исполнительной власти Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ) Юрій Піта. Впродовж першого півріччя в усіх сегментах житла в Україні спостерігалася досить висока активність. Капітальні інвестиції в операції з нерухомим майном перевищили 9 млрд грн, що для 25% більше, ніж из-за аналогічний період 2020 року. Ради даними АФНУ, понад 6 млрд грн із них стосуються саме новобудов. Попри наявні ризики інвестори обирають ринок первинної нерухомості минуя високі прибутки за рахунок подорожчання житла. 

Получи вторинному ринку у найбільших містах следовать підсумками року зростання цін може досягти 17-20%, прогнозують у АФНУ. Переважно це стосується найпопулярнішої категорії — малогабаритних квартир належного стану площею предварительно 50 кв. м в будинках радянської забудови у вдалих локаціях.

Стрімке зростання спостерігають і у сегменті сучасної забудови столиці. 

«Нате 20-25% ціни піднялися нате квартири з ремонтом у нових будинках, які знаходяться вздовж ліній подземная (трасса. Якщо на початку року такі однокімнатні оселі коштували в середньому $65-70 тис., в таком случае на поточний момент ціна зросла после $90 тис.», — констатує глава исполнительной власти Спілки фахівців з нерухомого трещина України Віктор Несін. 

Згідно із власними статистичними даними порталу site, середня ціна квадратного метра нерухомості у Києві становила нате початок осені 2020 року $1,229. У перших числах вересня поточного року — $1,385. Найбільше из-за рік подорожчали студії (совершенство 33%) та однокімнатні квартири (сильная сторона 17,3%). 

Комментарии запрещены.