Замість відпустки: п’ять ЖК, що замінять вам курорти

Літo — пoрa кaнікул тa дoвгooчікувaниx відпустoк. Aлe вирушaти нa відпoчинoк — нe зaвжди oзнaчaє брoнювaти квитки тa склaдaти вaлізи. Дeякі житлoві кoмплeкси пoблизу стoлиці спрoєктoвaні тaким чинoм, щo мoжнa відчувaти сeбe нa курoрті, прoстo пoвeртaючись з роботи додому. Купатися в озері или річці, смажити барбекю, гуляти набережною та відпочивати у спа — до сего времени це стане можливим интересах мешканців деяких новобудов. Яких саме — у топ-5 від редакції порталу site.

ЖК Luxberry Lakes & Forest в Козині

Житловий совокупность Luxberry Lakes & Forest знаходиться в Козині Обухівського району — невеличкому селищі, що розташоване в 23 км від центру Києва. Акваторії двох річок, більше десяток озер, хвойні ліси і відстань від галасливого міста сприяли тому, що получи території Козина з'явились численні бази відпочинку, оздоровчі табори, спа-клуби та гольф-середка. Ця локація популярна серед киян, які хочуть якісно відпочити, малограмотный від’їжджаючи вдалеке від міста. 

Саме тута, на березі власної водойми та в оточенні лісів, зводиться житловий сочетание Luxberry Lakes & Forest. Він если складатися з двох чотириповерхових будинків, розташованих у вигляді літери «П». Перші пара поверхи новобудови сформовані з таунхаусів із окремими входами. Усього в житловому комплексі заплановано 23 таунхауси та 120 квартир. Кожен таунхаус має власний стоянка на нульовому поверсі, майстерню та невеличке подвір'я. Особливістю квартир сверху останніх поверхах стануть кухні з додатковим верхнім освітленням — вікном в стелі.

У внутрішньому дворі комплексу розташується триповерхова будівля, мол відкриється громадський кластер. Шелковичное) дерево розташується дитячий клуб, кофейня, спа-центр із салоном краси, кундалини-студія, аптека і коворкінг. Усього під комерційні приміщення виділено 2650 кв. м. 

Головною ідеєю Luxberry Lakes & Forest Ж є поєднання комфортного життя та заміського відпочинку. Круглым счетом, резиденти комплексу зможуть переходити в производительность відпустки, навіть не виходячи следовать межі будинку. На території Luxberry Lakes & Forest если власний причал, де можна медитувати альбо ловити рибу, а також берег. Забудовник облаштує бігові та велосипедні доріжки, а получи и распишись експлуатованій покрівлі кластера з'тут как тут простір для йоги та літній кінотеатр під навісом-перголою.

Комментарии запрещены.