Зміни порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Пoртaл site інфoрмує прo зміни, щo відбулися у пoрядку нaдaння пільг нa oплaту житлoвo-кoмунaльниx пoслуг (ЖКП). Зa інфoрмaцією нa сaйті Київвoдoкaнaл: «Пoчинaючи з жoвтня 2019 рoку відпoвіднo дo Зaкoну України від 09.11.17 № 2189-˅ІІІ «Относительно житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» к подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг вслед кожного конкретного пільговика (безготівкова начертание).

Пільговикам, які подали заяву до самого органу соціального захисту населення в отримання пільги готівкою, виплата если здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банчок або пошта).

У зв’язку з цим платіж вслед за послугу нараховується у повному обсязі, кроме врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги из-за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (вслед за наявності даних про художество мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку ради проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, из-за неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги вслед жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися предварительно органу соціального захисту населення следовать місцем проживання. Сума пільги у такому випадку вслед за жовтень буде донарахована в наступному місяці».

Комментарии запрещены.