Чек-ліст для купівлі квартири під оренду: на що звернути увагу

Купівля квaртири ради пoдaльшoгo пeрeпрoдaжу чи здaчі в oрeнду — oдин із нaйдoступнішиx тa зрoзумілиx інструмeнтів інвeстувaння. Як oбрaти нeруxoмість, якa будe кoристувaтися пoпитoм, тa нa якій квaртирі мoжнa зaрoбити якнaйшвидшe — в пoрaдax від рeдaкції пoртaлу site.

Статья пeрший: визнaчитись між нoвoбудoвoю тa втoринним житлом

У придбанні житла для вторинному ринку є низка безперечних переваг. До-перше, відсутній ризик, що будівництво можуть заморозити. В области-друге, в подібному житлі найчастіше вже зроблений пополнение і воно готове до заселення орендарів. Мінуси, щоправда, теж присутні: в старих будинках поганий талия інженерних систем, застарілі конструкційні та будівельні рішення. К власника подібної квартири це може означати одне: щось постійно если виходити з ладу, і з орендарями доведеться домовлятися для ремонт. Крім того, слід врахувати, що нерухомість у старих будинках користується набагато меншим попитом, ніж квартири в новобудовах.

Ще Водан недолік вторинного житла — його вартість. Воно дорожчає экономно такими ж темпами, як і первинне: после даними Держстату, в перших двох кварталах 2021 року квартири для первинному ринку подорожчали держи 12,7%, а на вторинному — получай 13,5%. При цьому в разі купівлі «вторинки» потрібно мати всю суму грошей одразу, ніхто з власників безвыгодный дасть вам житло возьми виплат. Водночас вкладаючись у новобудову, можна добре заощадити, якщо зробити це для початкових етапах будівництва. Від стадії котловану давно введення в експлуатацію новобудова дорожчає сверху 30-40%, а в деяких випадках й більше.

Розглянемо получай прикладі. У житловому комплексі Creator City, який будується получи и распишись столичній Лук'янівці, найдоступніша однокімнатна вигвам коштує 1,2 млн грн. Подібна помещение в новобудові, що розташована в 800 м і зведена в 2015 році, вартує вже 3,7 млн ​​грн — тобто різниця в ціні становить 208%. Беспричинно, маємо відняти від цінника вартість ремонту, меблів та техніки. Але ж про подальшої здачі в оренду ніхто неважный (=маловажный) робить дорогий ремонт та неважный (=маловажный) купує дизайнерських меблів.

Комментарии запрещены.