П\’ять фактів про ЖК «Метрополіс», що роблять проєкт унікальним

Місяць тoму, в сeрпні 2021 рoку, журнaлісти пoртaлу site відвідaли будмaйдaнчик житлoвoгo кoмплeксу «Мeтрoпoліс», дізнaлись пoдрoбиці прoєкту тa oзнaйoмились із пeрeбігoм будівeльниx рoбіт. Зібрaнa інфoрмaція дoзвoлилa рeдaкції зробити висновок, що ЖК «Метрополіс» стане одним із найбільш знакових столичних проєктів з унікальними «фішками». Й це маловыгодный просто слова — ми зібрали п'ять доказів.

Видимое дело № 1: більше піній, ніж у Ботанічному саду

Сверху території житлового комплексу «Метрополіс» забудовник проєкту — група компаній DIM — планує розбити сквер. Його загальна площа складе 2 га, що приблизно дорівнює из-за розміром двом футбольним полям. Тутовник девелопер разом із ландшафтними дизайнерами висадить близько 10 тис. дерев і кущів. У їхньому числі будуть унікальні интересах наших широт хвойні дерева — пінії. Ці вічнозелені сосни зустрічаються держи Середземноморському узбережжі, виростають впредь до 20-30 м у висоту і доживають перед 500 років. В Україні пінії можна зустріти тільки в Ботанічному саду. У парку «Метрополіс» їх если набагато більше — забудовник закупив дерев для 16 млн грн.

Також у парку комплексу будуть висаджені гінкго білоба — найдавніші дерева, що нині ростуть для планеті. Їм більше 200 млн років, і вони пам'ятають навіть динозаврів, тому гінкго називають «живими копалинами». Крім того, що гінкго є реліктовим деревом, воно має ще одну перевагу — чудово виглядає восени, рівномірно жовтіючи та виступаючи відмінним фоном с целью осінніх фотосесій.

Комментарии запрещены.