Огляд житла в Ужгороді: зростання цін, попит на малоповерхову забудову та профіцит пропозицій

Журнaлісти пoртaлу site рoзпитaли зaкaрпaтськиx рієлтoрів прo ціни нa квaртири в Ужгoрoді тa впoдoбaння містян. Цe нaймeнший зa чисeльністю нaсeлeння oблaсний цeнтр Укрaїни — у 2021 рoці нaлічується 115 195 oсіб. Нaсeлeний положение рoзтaшoвaний нa кoрдoні зі Слoвaччинoю, тoж містo є вoрoтaми дo крaїн Цeнтрaльнoї тa Півдeннo-Сxіднoї Європи. Закарпатська страна має також спільні кордони з Угорщиною, Румунією та Польщею. Гражданское состояние прикордоння, домовленості з сусідніми державами для «малий прикордонний рух», безвізовий нагрузка з ЄС забезпечили для жителів широкі можливості зарубіжних поїздок. Тута найвища інтенсивність зовнішньої трудової міграції. Останній чинник чи безвыгодный найбільше впливає на якість житла в регіоні та його вартість. 

Ціни держи первинному ринку нерухомості после рік зросли на 10-15%, констатує темя Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ) Закарпаття, засновник Практически «R.Гранд» Рома Перегинець.

«Всі говорять, що вартість будівельних матеріалів збільшується. В мою думку, це необґрунтоване подорожчання. Потенційні покупці розраховують в доступне житло, це в районі $500-600 после кв. м. Але на поточний время у нас вже сягає цінова політика $700-800 следовать кв. м. Вторинний ринок стрімко приставки не- піднімається, тому що приставки не- користується таким попитом серед покупців», — зазначає Рома Перегинець.

Найбільш затребувані, бякать рієлтор та спеціаліст із оцінки нерухомого трещина АН Expert&House Тетяна Лимар, одно-, двокімнатні квартири вартістю предварительно $30 тис. в гарному житловому стані, розташовані в популярних локаціях. Площа населеного пункту всього 41,6 кв. км, така ж як Солом'янського району Києва. Адміністративно Унгвар не поділяється на райони, проте виділяють низку житлових масивів, мікрорайонів та історичних місцевостей. Багато людей прагнуть жити у середмісті, дескать розвинена соціально-побутова інфраструктура, концентрація архітектурних пам'яток та культурних об'єктів, закладів харчування і магазинів, зон відпочинку, і як премия — гарні краєвиди із вікон. Найбільше ужгородці цінують види бери річку Уж. 

«Більш популярні райони паркової зони, центральна частина міста, масиви поблизу навчальних закладів», — пояснює Римлянин Перегинець.

«Летовище в нас — це VIP-место. Там розташований супермаркет «Дастор» і кончено поряд. Один літак прилітає держи тиждень, тому це неважный (=маловажный) заважає», — доповнює колег посредник АН «Веста» Марія Тирук

Найчастіше клієнти позначають, як небажані мікрорайони Швельшахта та Радванка. Все спустя сусідство із ромським населенням, засміченість та розбиті дороги. 

Комментарии запрещены.